همکاران هنرمندی که با حضور و همفکری در ساخت ساختمان‌های اجرا شده ما را یاری کرده‌اند:

ـ

 

- نیلینگ:

بسپارپی ایرانیان

 

- مجری عملیات بتن:

اسپادانا، عرشه گستر باتیس، کوثر، مهندس صادقی، قربانعلی بختیاری

 

- تأمین‌کنندگان بتن:

پارس بتن، بتن البرز، بتن مهدی

 

- مجری اسکلت فلزی:

پتروپولاد پارس، سامان دژ پارس، کوپال، امير خيرآبادی

 

- مجری نمای آجری:

ابراهیم پیرهادی، حسین گودرزی

 

- تأمین‌کنندگان سنگ:

غفار داور‌پناه، فلامک، بهار، میکا، جام‌جم، آینه سنگ افرا، سنگ محمدیه، پروفیمان، پروفیل ایرانیان

 

- مجری سنگ:

عباس شقاقی

 

- سقف کاذب:

آریان پوشش سازه، درسان سازه، امیر خدا بخشی

 

- عایق‌های حرارتی، رطوبتی، صوتی:

همایش پرایمر صنعت، پلی یورتان، پشم شیشه ایران، پشم سنگ ایران، اکسون پناه، کرم بیات، توحید مهدوی، داود خانمحمدی

 

- تأمین‌کننده‌های تأسیسات مکانیکی:

آرمان سرنا، آریوسان شید، رادین گستر سینا، تهويه، ساراول، گلدیران، تهویه نیا، توان مکانیک، گزينه صنعت تأسيسات، کار و اندیشه (ابارا)، علی مرسلی

 

- مجریان تأسیسات مکانیکی:

رانش سنج، مهندسی سازه بخار، بهساز انرژی، محمد کاتوزی‌فر

 

- تأمین‌کنندگان لوازم برقی و تابلو برق:

تابلو فاز، واناشید، قائم تابلو، هوشمند محرک، مؤسسه جم، گروه فنی مهندس آرا، مهدی آزاده

 

- مجریان تأسیسات برقی:

سید‌مرتضی موسوی، دباغ، سرمدی

 

- لوله‌کشی گاز:

شرکت دانه گاز، شرکت مهتاب جوش

 

- آسانسور:

اوج پیما صنعت، سبا آسانبر، سما فراز، بام تهران، بهفخر

 

- ماشین‌آلات ساختمانی: 

مهیاس قائم، بتن برش، جرثقیل همائی، کمپرسور عباسی

 

- مجریان ورق‌کار:

محسن آزادی، آرشاک آقابابائیان، آرسن بنیادی، ساکو آراکلیان

 

- مجری کارهای فلزی و درب و پنجره و غیره:

حسین شعاعی، عباس مقدم، احمد علیزاده، آرشاک آقابابائیان، آرسن بنیادی

 

- داربست:

عباس پازانی

 

- فضای سبز:

دهکده گل، باغ فدک

 

- درب‌و‌پنجره آلومینیوم:

رنگین پروفیل کویر، رنگین نما، ديسمان نگار

 

- شیشه - نورگیر:

ونوس شیشه، تهران نورگیر، مهدی نجفی

 

- تأمین‌کننده لوازم بهداشتی: 

سبلان، فربر، افراگوهر، فروشگاه بهرامی

 

- تأمین‌کنندگان چوب: 

ونیتار (آلوک)، پارس آرای کوهستان، لوناوود

 

- کابینت آشپزخانه:

تجهیزات آشپزخانه داطا، مینیاتور

 

- استادکاران کارهای چوبی:

محمود كوثری، محسن درودگر، حسن اژدری، عزيزالله حاج ميرزا، اباصلت قربانی، طیباتی، الیاسی

 

- نقاشی روی کارهای چوبی:

هوشنگ بیسادی، رضا اباذری، حمید‌رضا ذوالفقاری

 

- نقاشی ساختمان:

سونباط میرزایانس، رحیم خیاوچی، محمد‌باقر رجبی، مختار شکوهی، فیروز پاشازاده، موسی وطن‌پرست